Area Sales Manager (Zona NORD-VEST)
S.C. KONIGFRANKSTAHL S.R.L.
Baia Mare
‎în urmă cu 23 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana dinamica
  • Inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
  • Tehnici de vanzare directa si indirecta
  • Tehnici de negociere
  • Sa posede cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul de vanzari;
  • Sa posede cunostiinte tehnice in legatura cu produsele si serviciile comercializate
  • Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
  • Responsabilitati

  • Identifica directii de dezvoltare si propune promovarea de produse si solutii noi;
  • Reprezinta organizatia in fata clientilor si a potentialilor clienti pentru remiterea ofertei de marfuri comerciale
  • Ofera consultanta tehnica si comerciala clientiilor arondati
  • Negociaza , incheie si executa contracte si acorduri comerciale, conform delegatiei primite din partea conducerii societatii
  • Beneficii

  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Bonus din vanzari valabil la nivel de societate conform clientilor si zonei arondate
  • Bonuri de masa
  • Asigurare de sanatate
  • Asigurare de accident valabila la nivel de companie Metropolitan
  • Telefon
  • Masina de serviciu
  • Prime de sarbatori acordate la nivel de societate
  • Raportați această lucrare