Java Developer
XTB
Timișoara, Romania
2 zile în urmă
source : Just Join IT

PostgreSQL (nice to have)

RxJava (regular)

Reactive Programming (regular)

REST API (regular)

Spring Boot (regular)

Java (regular)

Poszukujemy programistów Java z podstawową znajomością Kotlin, którzy dołączą do kilkunastoosobowego zespołu tworzącego nowoczesne rozwiązania dla naszych klientów.

Szukamy osób, które aktywnie będą pracowały nad rozwijaniem istniejących aplikacji oraz tworzeniem nowych rozwiązań.

Opis stanowiska :

  • rozwój istniejącej aplikacji oraz przygotowywanie nowych funkcjonalności
  • projektowanie nowych rozwiązań na podstawie wymagań biznesowych
  • transformacja rozwiązań legacy na nowe komponenty
  • zapewnienie jakości kodu : pisanie testów jednostkowych, standardy programistyczne
  • współpraca z innymi zespołami w celu standaryzacji rozwiązań
  • Wymagania :

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość Spring, Spring Boot
  • doświadczenie w tworzeniu REST api
  • doświadczenie w programowaniu reaktywnym, RxJava
  • podstawowa wiedza Kotlin
  • znajomość zagadnień związanym z pisaniem testów (JUnit, Spock)
  • Dodatkowe atuty :

  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem funkcyjnym
  • podstawowa znajomość PostgreSql, MongoDB
  • znajomość gRPC
  • Oferujemy :

  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
  • pracę z doświadczonymi programistami
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w XTB S.A.

    Raportați această lucrare