Spalator auto
EVW HOLDING
Cluj Napoca
1 zi în urmă
source : Infomunca

Job details - Cluj Napoca

Job description - Cluj Napoca

Responsabilitati :

  • Executa lucrarile de spalare si curatare interioare autovehicule.
  • Efectueaza curatenie in service : curatare pardolesi, usi, canale, geamuri etc.
  • Preia deseurile (piese feroase si neferoase, ambalaje, sticla, ulei uzat, baterii uzate etc.).
  • Preia si preda salopetele de lucru ale personalului din service.
  • Se ocupa de intretinerea sculelor speciale si a incaperii.
  • Cerinte :
  • Studii medii
  • Experienta pe un post similar constituie avantaj Se ofera :
  • Contract de munca pe durata nedeterminata
  • Salariu fix, bonuri de masa
  • Pachet servicii medicale si asigurare de sanatate
  • Transport asigurat
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite