Advertising Designer (Grafician)
Creative Eye
Remote (de acasă)
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Descrierea jobului

Oferim optiunea lucrului remote, on-site sau combinat (on-site + work from home)

Cerinte :

  • cel putin 1 an de experienta grafician pe proiecte
  • cunostinte avansate de Adobe Illustrator, InDesign & Photoshop, Corel Draw
  • cunoasterea standardelor actuale de webdesign
  • pregatire formala atestata din domeniul designului
  • Constituie avantaj :

  • studii universitare in domeniul designului
  • cunostinte de baza de programare informatica front-end
  • cunostinte de baza grafica 3D
  • cunostinte de nivel mediu Adobe After Effects
  • Alte cerinte :

    Capacitate de comunicare buna, decenta comportamentala si responsabilitate fata de termenele si sarcinile atribuite

    Sustinerea CV-ului cu un portofoliu de lucrari realizate

    Responsabilitati :

    Concepe identitate vizuala de brand si pentru campanii de promovare in cadrul echipei de creatie

    Prelucrare imagini la nivel comercial

    Design pentru online (website / landing pages, social media visuals, bannere, newsletter templates, etc)

    Raportați această lucrare