CUSTOMER SUPPORT - BUCUREȘTI
AUTONOM ROAD ASSISTANCE
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Bune abilități de comunicare;
  • Bune cunoștințe de operare pe calculator; (Gmail, Drive, Excel)
  • Foarte bune aptitudini de orientare către client și atenție la detalii;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional;
  • Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, persoana empatica si creativa;
  • Experiența în call center reprezinta un avantaj;
  • Minime cunoștințe tehnice auto reprezinta un avantaj.
  • Descrierea jobului

    Principalele responsabilități :

  • Gestionarea email-urilor și apelurilor telefonice din partea clienților.
  • Introducerea în sistem a comenzilor și urmărirea lor pană la finalizarea cazurilor.
  • Preluarea și alocarea intervențiilor de tractări auto șoferilor.
  • Informarea conducătorilor auto asupra sarcinilor ce le revin și a modificărilor ce apar în modul de lucru.
  • Urmărirea respectării de către conducătorii auto a sarcinilor de serviciu, a modului de lucru.
  • Receptarea sau comunicarea internă a diverselor informații.
  • Monitorizarea modificărilor transmise electronic prin aplicație și procesarea corespunzătoare a datelor.
  • Suport administrativ : procesarea informațiilor, privind activitatea administrativă a companiei.- Lucru în echipa cu colegii de departament și agențiile Autonom din țară.
  • Beneficii :

    Pachetul salarial este format din salariul de bază + bonuri de masă (după 3 luni).

    Abonament medical la o clinică privată.

    Investim în oameni și oferim suport pentru dezvoltare personală (cărți, cursuri).

    Oportunități de creștere în cadrul companiei, în funcție de performanță și gradul de implicare.

    Suntem implicați în problemele comunității din care facem parte, de aceea ai posibilitatea să produci o schimbare cu ajutorul Fundației Autonom.

    Raportați această lucrare