Consultant vanzari imobiliare
ANG Luxury Properties
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ce talente și valori căutăm în tine?

  • Sinceritate și loialitate față de tine și cei din jur.
  • Flexibilitate în gândire,
  • Abilitatea de a simplifica și de a găsi soluții.
  • Ești gata pentru schimbări și perfecționare.
  • Te încadrezi ușor în echipă și tinzi spre un rezultat comun.
  • Știi să dai întrebări și să înțelegi ușor esența unei probleme, apoi să obții informații și să improvizezi
  • Descrierea jobului

    Ce va trebui să faci :

    Lucrul tău constă din sute de comunicări pe zi cu clienții, care sunt în căutare de soluții.

    Lucrul cu clienții se formează din identificarea și formarea necesităților sale.

    Rezultatul meseriei tale vor fi : apeluri, întâlniri, încheierea contractelor, vizionarea și prezentarea obiectelor imobiliare, negocieri interesante și tranzacții închise.

  • Și desigur, toate astea urmate de câștiguri și bonusuri frumoase;
  • Ce îți oferă compania

  • Instrumente unice de lucru : pregătire intelectuală în particular, etapele de comunicare cu clientul, produse exclusive și soluții.
  • Sistemul CRM, care permite eficientizarea proceselor de lucru.
  • Folosirea propriei biblioteci ale companiei cele mai înțelepte și UTILE CĂRȚI
  • Ambianța de colegi talentați, implicați și ambițioși.
  • În fiecare lună se desemnează agentul cu cele mai bune rezultate și se premiază.
  • Ședințe zilnice despre motivație personală, cât și răspunsuri la întrebări survenite în procesul de lucru care te ajută să atingi rezultate maxime.
  • Plan individual de dezvoltare ca personalitate și ca specialist
  • Organizare de team-building, pizza night și celebrarea victoriilor, bonusuri ;
  • Câștigul tău depinde de talentele și abilitățile pe care le deții, deci să câștigi de la 5000 lei este ușor!
  • Raportați această lucrare