SEF (LABORANT SEF STATIE BETON)
SC IVONCO TRADE SRL
Romania
22 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL TREBUIE SA AIBA EXPERIENTA IN DOMENIU MININ 5 ANI, STUDII TEHNICE FINALIZATE, BUN CUNOSCATOR AL LIMBII ENGLEZE, BUNE CUNOSTIINTE DE UTILIZARE A CALCULATORULUI, DISPONIBILITATE PENTRU LUCRU IN JUDETUL ILFOV, REZISTENTA LA STRES

  • experienta practica in domeniul elaborarii retetelor pentru betoane minim 5 ani
  • cunostiinte tehnice in domeniul adezivilor pentru gresie si faianta reprezinta un plus
  • autorizat sef laborator grad II sau I
  • Descrierea jobului

    POSTUL ESTE LOCALIZAT IN STEFANESTII DE JOS, JUDETUL ILFOV

    CA SI RESPONSABILITATI :

  • EFECTUAREA DE TESTE, PRELEVAREA DE ESANTIOANE SI STABILIREA PARAMETRILOR TEHNICI
  • IMBUNATATIREA RETETELOR DE PRODUCTIE
  • ALTE RESPONSABILITATI SPECIFICE POSTULUI
  • infiinteaza, organizeaza si autorizeaza laboratorul de grad II al companiei
  • coordoneaza activitatea laboratorului care v-a controla productia statiilor de betoane
  • Aplică