S'ambassador Samsung- Baneasa Shopping City
INSTORE POWER PROVIDER S.R.L.
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Alatura-te echipei noastre si fii Ambassador Samsung!

Profilul dorit :

  • Sa fii pasionat de tehnologie si sa ai o atitudine pozitiva;
  • Sa fii vorbaret, spontan, punctual si dinamic;
  • Sa ai cunostinte de limba engleza nivel mediu / avansat;
  • Sa ai bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Sa fii flexibil si organizat;
  • Sa fii implicat si responsabil in tot ceea ce faci si orientat catre rezultate;
  • Sa ai cunostinte la nivel minim / mediu de utilizare a pachetului Office;
  • Sa ai experienta in actiuni similare (reprezinta un plus);
  • Sa ai experienta in vanzari (constituie un plus dar nu o obligativitate);
  • Descrierea jobului

    Despre rolul de Ambassador Samsung :

  • In Samsung vei gasi o super echipa alaturi de care vei avea oportunitatea de a fi printre primii care afla despre ultimele descoperiri tehnologice.
  • Vei lucra pentru o companie multinationala, leader global in tehnologia informatiei;
  • Vei crea o atmosfera de lucru propice unei bune desfasurari a activitatii din locatie, implementand materialele de comunicare in puncte strategice, asigurandu-te de buna stare a mobilierelor branduite, vei instala demo-uri de prezentare a produselor si vei asigura cea mai buna pozitionare a lor;
  • Vei asigura respectarea standardelor de brand impuse de client cu privire la : planograme, etichete, vizibilitate materiale de comunicare;
  • Vei actualiza materialele de comunicare si informatiile furnizate din locatie;
  • Vei comunica zilnic si saptamanal informatiile referitoare la produsele promovate;
  • Vei raporta zilnic si saptamanal, calitativ si cantitativ, catre superiorul direct situatiile intalnite in timpul programului;
  • Vei propune solutii pentru imbunatatirea activitatii;
  • Vei monitoriza activitatea competitiei din locatia / complexul din care esti responsabil;
  • Forma contractuala si oferta salariala :

  • Se asigura contract individual de munca pe o perioada nedeterminata;
  • Salariul este format din parte fixa + prima de proiect in functie de realizarile lunare;
  • Program :

  • Norma de lucru : 6h / zi;
  • Beneficii :

  • Bonuri de masa;
  • Echipament munca (outfit si deviceuri);
  • Traininguri de soft skills si produs;
  • Abonament medical la o clinica privata;
  • Zi libera de ziua ta de nastere.
  • Raportați această lucrare