Responsabil birou comercial
EJOBS GROUP
Romania
34 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • persoana activa, serioasa
  • experienta in domeniul constructiilor
  • Descrierea jobului

  • preluare comenzi de la sefii de santier
  • emiterea comenzilor catre furnizorii de materiale
  • verificarea comenzilor cu listele de materiale aferente lucrarii respective
  • urmarirea comenzilor pana la receptionarea acestora de catre seful de santier
  • solicitarea periodica a ofertelor de pret de la furnizorii firmei si compararea acestora
  • mentinerea legaturii cu furnizorii si sefii de santier
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite