BROKER IMOBILIAR
DION IMOBILIARE SRL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

ALATURA-TE ECHIPEI DION IMOBILIARE !!!

Iti doresti o cariera in domeniul imobiliar ?

Vrei sa iti organizezi timpul cum vrei tu?

Poti sa lucrezi in echipa ?

Iti doresti sa lucrezi in centrul capitalei Piata Unirii?

Atunci LOCUL TAU este alaturi de noi !

Cautam oameni talentati, maturi, ambitiosi si hotarati sa duca la capat ceea ce isi propun.

Muncim cu pasiune pentru a fi printre cei mai buni si asteptam acelasi lucru si de la tine.

Iti oferim o cariera frumoasa in care iti poti dezvolta abilitatile de comunicare si negociere.

Descrierea jobului

Beneficiile pe care le poti avea, facand parte din echipa noastra, sunt multiple, printre acestea numarandu-se :

  • Venituri nelimitate, mult peste media nationala, totusi direct proportionale cu efortul si munca depusa;
  • Bonus de performanţa pe masura rezultatelor obtinute;
  • Independenta financiara;
  • Program flexibil;
  • Pregatire si consiliere in cadrul firmei;
  • Training de specialitate;
  • Clienti existenti ce asteapta a fi preluati;
  • Materiale, logistica si softuri necesare pentru desfasurarea activitatii in conditii optime;
  • Mediu de lucru placut.
  • Asadar, daca :

  • Percepi acest job ca pe o oportunitate de durata, ce merita exploatata si nu ca pe un job de tranzitie;
  • Iti plac vanzarile;
  • Iti doresti activitate atat de birou, cat si de teren;
  • Iti place sa interactionezi si sa relationezi;
  • Si cel mai important,

  • Daca iti doresti sa castigi pe masura muncii pe care o depui,
  • Asteptam CV-ul tau iar noi te vom invita la o discutie!

    Experienta in domeniu,

    cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (preferabil engleza),

    detinerea permisului de conducere categoria B (cu vechime de minim 1 an),

    studiile superioare pot constitui un avantaj.

    Raportați această lucrare