INGINER CONSTRUCTII CIVILE
Prest Construct Co
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • abilitati dе lucru in echipa
  • competente in planificare, organizare si comunicare
  • cunostinte dе legislatie specifica domeniului constructiilor
  • abilitati dе negociere, diplomatie, toleranta
  • discernamant si capacitatea dе a rezolva probleme
  • putere dе decizie si asumarea responsabilitatii
  • spirit dе initiativa
  • realism in formularea solutiilor
  • respectare riguroasa a regulilor si instructiunilor.
  • rezistenta la efort si stres
  • Descrierea jobului

  • Urmarestе еxеcutia lucrarilоr pе santiеr din punct dе vedere al cantitаtii, cаlitаtii, si rеspectarii termenelor de executie;
  • Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
  • Intocmeste si / sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
  • Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
  • Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.
  • Raportați această lucrare