Lucrator comercial - piese auto
Conex Distribution
Iasi
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • experienta in domeniu (firme de distributie, depozite en-gros, hypermarketuri) - reprezinta un avantaj;
  • studii medii;
  • persoana responsabila si organizata.
  • Descrierea jobului

  • Asigura pregatirea comenzilor in baza informatiilor afisate pe device-ul de lucru (scanner);
  • Colecteaza produsele afisate pe comanda conform codurilor si cantitatilor specificate, dupa care le scaneaza;
  • Ambaleaza produsele afisate pe comanda in cutiile de livrare;
  • Manipuleaza marfa si organizeaza produsele in depozit.
  • Lucru in doua schimburi ( 06 : 00 14 : 00 schimbul 1 si 14 : 00 22 : 00 schimbul 2) sau 08 : 00 - 16 : 30.
  • Raportați această lucrare