Tehnician Mentenanta - Usi industriale
My Door Service SRL
Timisoara
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • pregatire tehnica
  • experienta in constructii-montaj si obisnuit cu munca la inaltime
  • bune cunostinte de mecanica si lacatuserie
  • permis cat. B cu minim 2 ani experienta
  • disciplinat, obisnuit sa lucreze intr-un mediu organizat cu respectarea normelor de protectie a muncii
  • comunicare profesionala cu clientul
  • experienta in domeniul usilor industriale constituie in avantaj
  • cu spirit de echipa si de organizare
  • respectarea a prescriptiilor producatorului in realizarea opratiunilor de instalare, reparatii si mentenanta
  • Descrierea jobului

  • efectueaza activitati de montaj usi industriale si asigura service-ul acestora
  • efectueaza activitati de mentenanta
  • interfata cu clientul si comunicarea cu acesta pentru produsele oferite
  • Oferta si beneficii :

  • salariu atractiv
  • bonusuri fixe
  • loc de munca stabil si serios
  • dotare cu scule si echipamente la standard inalt
  • masina de serviciu in timpul orelor de program
  • Raportați această lucrare