Reglor - montator
SMA METALLTECHNIK RO
Oradea
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii, specializare tehnica;
  • Experienta pe un post similar minim 1 an;
  • Experienta in domeniul automotive constituie avantaj;
  • Seriozitate, responsabilitate;
  • Cunoştinţe solide in domeniul tehnic;
  • Persoana analitica şi atenta la detalii;
  • Persoana axata pe identificarea si rezolvarea problemelor
  • Persoana comunicativa, calma, cu capacitate de a prioritiza.
  • Descrierea jobului

  • Se asigura ca postul de lucru este pregatit pentru fabricatie;
  • Efectueaza reglaje conform procedurii definite;
  • Colaboreaza cu responsabilul de intretinere pentru eventuale corectii care trebuie aduse mijloacelor de productie pentru corectarea eventualelor perturbatii care apar in timpul procesului;
  • Instruirea operatorilor
  • Supravegherea procesului de productie
  • Supravegherea functionarii echipamentelor si semnalarea oricarei defectiuni aparute in functionarea lor normala Supervizorului.
  • Mediul de lucru :

  • Activitatea se deruleaza in hala de Productie,
  • Programul de lucru este in 3 schimburi, 8 ore / zi, de luni pana vineri.
  • Raportați această lucrare