Brancardier/Ingrijitor
Asociatia Centrul de Ingrijire Casa Suter
Romania
24 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • conditie fizica buna, apt sa gestioneze deplasarea si mobilizarea unui pacient de pe scaunul rulant in pat si invers
  • dispus sa faca activitate de ingrijire si alimentare a u nui pacient
  • dispus sa faca mici activitati gospodaresti
  • empatic cu pacientii in suferinta
  • capabil sa respecte regulile de ordine interioara
  • prezenta placuta si foarte politicoasa
  • corect
  • sa aiba dorinta de a se perfectiona
  • sa doreasca respect si sa fie apreciat
  • Descrierea jobului

    Abia ai terminat scoala si doresti sa capeti experienta? Esti entuziast? Esti constient ca unui pacient ii poti prelungi viata daca il ingrijesti cu daruire si responsabilitate?

    Centru medical de ingrijire paliativa varstnici langa Palatul Parlamentului si Parcul Carol angajeaza , dispus sa faca si activitate de ingrijire a pacientului (sa-

    l alimenteze, sa-l schimbe, sa-l igienizeze etc.), mici deplasari la investigatii, plimbari cu locatarii si sa se implice in buna functionare a lucrurilor.

    Dorim recomandari de la fostele locuri de munca. Salariul este in functie de program, vechime si profesionalism. Ture o zi si o zi.

    Relatii la telefon : 0729381866 -Cristina

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite