Reprezentant vanzari
ARCA STUDIO CONSTRUCT by MENATWORK
Constanta
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ce ne dorim sa stii, sa poti, sa faci ?

Sa ai experienta de minim 5 ani in domeniul vanzarilor de materiale de constructii, finisaje si instalatii HVAC ( distributie, retail traditional, DYI)

  • Constituie un avantaj (major) experienta anterioara in vanzarea de materiale catre proiectele rezidentiale;
  • Sa poti lucra in echipa, sa ai usurinta in comunicare si relationare umana;
  • Sa ai capacitate de organizare si planificare a activitatii;
  • Sa fii orientat spre rezultate, initiativa, tenacitate;
  • Sa ai cunostinte de operare MS Office (Word, Excel);
  • Sa ai permis auto cat.B.

    Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg?

    Studii medii / superioare

    Cunoasterea tehnicilor de vanzari si a bunelor practici in domeniu

    Fire dinamica, voluntara, deschisa

    Echilibrat, dispus sa investesca in propria dezvoltare

    Cunoasterea pietei proiectelor imobiliare / constructii

    Motivat de dorinta de a reusi prin propriile forte

    Descrierea jobului

    Ce vom face impreuna ?

    Atingem si depasim obiectivele de vanzari

    Dezvoltam un portofoliu stabil de clienti si produse

    Ne perfectionam si crestem impreuna

    De ce sa ne alegi pe noi ?

    Pentru ca vei face parte dintr-un grup organizational puternic,unul dintre liderii din piata de profil

    Pentru ca vei lucra intr-un mediu placut, profesional ,dinamic

    Pentru ca noi chiar investim in dezvoltarea ta personala si profesionala

    Iti oferim pe langa salariu fix, bonuri de masa si bonus pentru depasire target (vanzari / incasari / mix produse) si bonus pentru fidelitate

    Raportați această lucrare