Consultant Imobiliar cu sau fara experienta
RBR Imobiliare
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

In primul si in primul rand, nu cautam o persoana cu experienta in domeniul imobiliar, ci o persoana deschisa sa invete si sa cunoasca aspecte noi, sa se dezvolte alaturi de noi, o persoana cu o atitudine proactiva!

Colegul nostru ne dorim sa fie o persoana dedicata muncii sale si care isi doreste venituri peste medie!

  • Important : daca pentru tine este satisfacator sa stai toata ziua intr-un birou si sa primesti lunar un salariu mediocru.
  • ne pare rau, dar nu te incadrezi in echipa noastra de tineri activi!
  • Descrierea jobului

    Cu ce ne ocupam? E simplu : ne ajutam clientii sa-si gaseasca locuinta potrivita, sau biroul / spatiul potrivit necesitatilor lor! Pe scurt, intermediem tranzactiii imobiliare, fie ca e vorba de inchirierea sau de vanzarea / cumpararea unei proprietati, avand la dispozitie toata logistica necesara reusitei! ;)

    Ce-ti putem oferi noi?

  • venituri peste medie;(pachet salarial +Comision sau doar comision)
  • stabilitate;
  • mediu de lucru prietenos, competitiv ;);
  • birou central Tineretului
  • training;
  • va punem la dispozitie toata logistica necesara pentru a reusi alaturi de noi!
  • si multe alte beneficii...noi te asteptam la un interviu pentru a le descoperi si tu, si pentru a afla mai multe despre lucrurile pe care le putem realiza impreuna!
  • Aplica acum pentru acest job si noi te vom contacta sa stabilim un interviu! ;)

    Raportați această lucrare