INGINER NORMATOR
IRROM Industrie S.r.l.
Gherla
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

are experienta intro Firma de Productie, este un advantage cunostinta SAP,Cunostinta office

Descrierea jobului

  • Stabileste normele de timp prin cronometrare si intocmeste documentatia tehnica necesara;
  • Calculeaza zilnic eficienta sectiilor de productie si identifica problemele aparute in timpul procesului de productie in functie de timpii de productie;
  • Studiaza procesul, timpii si instrumentele de lucru ale noilor produse;
  • Defineste si imbunatateste metodele si procesele de fabricatie existente;
  • Intocmeste diferite documente pentru productie (instructiuni de lucru);
  • Dezvolta actiuni de imbunatatire continua.
  • LOCUL DE MUNCA : sediu Firma : Strada Principala 1 / A ICLOD Sat.Fundatura

    Raportați această lucrare