OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON - PLOIESTI
BIOEEL SRL
Ploiesti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Experienţă în vânzarea produselor prin telefon,

Avantaj experienţă în domeniul farmaceutic,

Aptitudini de comunicare,

Rezistenţă la stres,

Bune abilităţi de planificare şi organizare,

Operare PC, MS Office

Domiciliat in Ploiesti

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor (telefonic) de la beneficiari

Realizarea targetului de vânzări

Colaborarea cu agentul vânzări de pe zonă pentru preluarea telefonică a comenzilor şi programarea încasărilor

Transmiterea actelor trimise de agentul de vânzări către departamentele din cadrul societăţii

Informarea agentului de vânzări despre anumite oferte, evenimente, solicitări ale departamentelor din cadrul firmei, etc.

Urmărirea realizării planurilor lunare pe grupe de produse, şi informarea agentului de vânzări cu privire la realizarea acestora

Informarea în cel mai scurt timp a superiorilor despre evenimentele majore petrecute în timpul activităţii

Raportați această lucrare