Sofer categia C,E
NICOR TRANSLOGSERVICE
Iasi
‎în urmă cu 10 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Energic , abil , dornic de munca , responsabil , grijuliu cu echipamentul primit in dotare si camion.

Sa-si foloseasca programul de munca eficient .

Descrierea jobului

  • atestat profesional transport marfa
  • permis de conducere categoria C+E
  • experienta in transport international, intracomunitar prezinta avantaj
  • nefumator prezinta un avantaj
  • Se ofera :

    1. loc de munca stabil

    2. contract pe perioada nedeterminata

    3. salariu atractiv

    4. bonus de performanta, prime de fidelitate

    Salariu de la 2300 euro net (Sal. pe tara +65 euro diurna )

    Raportați această lucrare