Buldoexcavatorist cu experienta
General Electro Proexim S.R.L.
Bucureşti Sectorul 1, Romania
3 zile în urmă
source : MyNextJob

Firma de instaltii electrice angajeaza buldoexavatorist, minim un an experienta.

Se va lucra pe Buldo New Holand sau Komatsu. Permis categoria C este obligatoriu.

Salariu atractiv in functie de experienta, bonuri de masa, se ofera cazare pentru persoanele din provincie.

BULDOEXCAVATORIST - Responsabilitati

1.I dentifică terenul,

  • Traseele ce urmează a fi efectuate trebuie identificate cu exactitate
  • Riscurile potenţiale sunt identificate cu responsabilitate în vederea luării măsurilor de minimizare a acestora în timpul exploatării utilajului.
  • Materialele cu grad de risc ridicat sunt identificate cu responsabilitate.
  • Cazurile speciale care necesită ghidarea în timpul exploatării sunt stabilite cu atenţie
  • 2. Pregăteşte utilajul pentru excavare .

  • Deplasarea buldoexcavatorului în frontul de lucru se face prin executarea cu atenţie a
  • comenzilor, conform procedurilor de lucru. - Informaţiile privind asigurarea condiţiilor de desfăşurare în siguranţă a excavării sunt

    analizate cu aten ţie.

    3. Efectuează operaţia de excavare a straturilor

    4. Remediază neconformităţi

  • Eventualele neconformităţi sunt identificate prompt, acţionând operativ pentru soluţionarea acestora.
  • Este obligat sa se prezinte la serviciu la ora fixata in program, odihnit, in tinuta corespunzatoare si sa respecte programul stabilit;
  • V-a raspunde personal de :

  • integritatea autovehiculului pe care il are in primire;
  • intretinerea autovehiculului,
  • exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;
  • tine evidenta valabilitatii tuturor documentelor si verificarilor vehiculului
  • indeplineste si alte atributii prevazute de lege
  • Raportați această lucrare