SEF DEPARTAMENT LOGISTIC
CONFIDENTIAL
Ploiesti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare;
  • Experienta de minim 5 ani in domeniul logistic, in pozitii de coordonare;
  • Cunostinte solide de operare PC;
  • Limba engleza - nivel mediu;
  • Excelente abilitati de organizare si negociere;
  • Punctualitate, seriozitate, spirit de echipa, atentie la detaliI
  • Descrierea jobului

  • Coordonarea departamentului logistic al companiei, asigurând derularea activităţilor legate de distribuţia bunurilor ;
  • Coordonarea si organizarea proceselor din depozit;
  • Supervizarea depozitului, organizeazarea activitatii de expediere către clienţii interni;
  • Urmărirea operaţiilor de lucru pentru a asigura eficacitatea sistemului de depozitare;
  • Planificarea şi coordonarea procesului de distribuţie urmarind optimizarea permanenta a costurilor legate de transport şi formalităţi;
  • Supervizarea şi coordonarea gestionarilor, verificarea şi confirmarea dispoziţiilor de livrare zilnice.
  • Raportați această lucrare