Laborant statie betoane Bucuresti
CONFIDENTIAL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Companie multinationala angajeaza pentru Bucuresti :

  • absolvent studii medii;
  • cunostinte operare PC ( MS Office);
  • carnet conducere categoria B;
  • Constituie avantaj :

    studii in domeniul constructiilor , chimie industriala

    experienta anterioara in laboratoare de analize si incercari materiale

    Responsabilitati :

  • efectueaza activitati specifice de laborator / statie de betoane;
  • intocmeste corectiile de umiditate la retetele de preparare beton si determina granulometriile pentru agregate;
  • efectueaza prelevari / determinari de betoane si materii prime;
  • intocmeste documentele specifice activitatii de laborator, le completeaza la zi si le arhiveaza corespunzator;
  • efectueaza activitati specifice de intretinere laborator / statie de betoane.
  • Raportați această lucrare