Manager balastiera
SC DAVAL SRL
Oradea
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Societate comercială angajăm sef balastieră

Cerințe :

  • Abilități în coordonare si organizare personal
  • Experiența în coordonarea activitatii unei cariere sau balastiere constituie avantaj
  • Responsabilitati :

  • Coordoneaza activitatea in balastiera si gestioneaza bugetu alocat
  • Ia masuri necesare pentru buna desfasurare a activitatii (functionarea utilajelor, asigurarea personalului necesar etc)
  • Reprezinta santierul in relatia cu autoritatile, clientii, furnizorii de produse si servicii
  • Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe balastiera si respectarea termenelor limita
  • Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane
  • Asigura si instruieste personalul din subordine
  • Asigura respectarea tehnologiilor de executie si a instructiunilor privind exploatarea si intretinerea mijloacelor si uneltelor de productie, fiind responsabil de corecta si buna utilizare a utilajelor
  • Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice
  • Asigura comuncarea intre diversele departamente
  • Urmareste buna desfasurare a contractelor
  • Oferim :

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Oportunitatea gestionarii activitatii proprii
  • Salariu motivant
  • Va asteptam sa faceti parte din echipa !

    Raportați această lucrare