Sofer Livrare
Food Generation Ventures S.R.L.
Bucureşti Sectorul 2, Romania
4 zile în urmă
source : MyNextJob

Candidatul ideal :

  • Orientat catre oameni, punctual, prezentabil, organizat
  • Bune abilitati de comunicare
  • Permis conducere cat. B, vechime minim 2 ani
  • Cazier judiciar fara antecedente penale
  • Cunoasterea normelor legale in materie de transporturi rutiereCunsotinte tehnice auto
  • Studii medii Descrierea Jobului :
  • Livreaza comenzile catre toti clientii aflati pe ruta prestabilita
  • Verifica facturile si avizele pregatite pentru livrare
  • Verifica conformitatea comenzilor pregatite
  • Participa la incarcarea marfii, astfel incat sa evite deteriorarea acesteia
  • Colecteaza instrumentele de plata sau platile pentru produsele livrate si depune banii in casierie, impreuna cu raportul de incasari, la sfarsitul fiecarei zile de lucru.
  • Raportați această lucrare