Receptioner marfa - Auchan Militari
Auchan Romania
BUCURESTI
4 zile în urmă

Responsabilități

  • Descrierea jobuluiEfectueaza controlul cantitativ si calitativ al marfurilor si ambalajelor livrate si returnate;Dupa validarea receptiei, transfera marfa de pe platforma de livrare in rezerva de marfa;
  • Asigura buna stare a platformei de receptie si a echipamentelor. Beneficii : Pachet salarial atractiv;Formare interna;Mediu de lucru placut;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata, 8h / zi.

    Profilul candidatului

  • Candidatul idealStudii medii;Detine permis de moto-stivuitorist (constituie un avantaj, dar se poate califica si intern);
  • Experienta profesionala constituie un avantaj.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite