Agent aprovizionare - automate vending
SC INDPRODCOM SRL
Oradea
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Operator aprovizionare automate cafea și snacks :

  • experiență în domeniul serviciilor / distribuție / tehnic reprezintă un avantaj;
  • simț dezvoltat al responsabilității;
  • stăpânire de sine, ușor adaptabil și flexibil;
  • bune abilități de comunicare și relaționare;
  • abilitatea de a lucra în condiții de stres;
  • capacitate de învățare;
  • capacitatea de a lucra atât în mod independent, cât și în echipă;
  • abilități de planificare și organizare a timpului de muncă;
  • receptivitate la solicitările profesionale;
  • permis conducere categoria B.
  • Responsabilitati :

    Agent aprovizionare automate cafea / snacks :

  • aprovizionarea, igienizarea, întreținerea automatelor;
  • Beneficii :

  • pachet salarial competitiv;
  • tichete de masă;
  • bonusuri de performanță;
  • bonus de prezență;
  • bonusuri de sărbători;
  • bonus de recomandare;
  • transport asigurat;
  • instruire profesională în domeniu, acces la instrumente de lucru performante;
  • posibilitatea dezvoltării profesionale în cadrul companiei;
  • angajament pe termen lung, contract de muncă încheiat pe durată nedeterminată;
  • mediu de muncă plăcut, colectiv tânăr, entuziast;
  • autoturism, telefon de serviciu.
  • Raportați această lucrare