Conducator Salupa Fluviala
Lazy Garden S.R.L.
Calarasi
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Acceptam candidati diversi care pot avea sau nu experienta, cat si pensionari.
  • Precizia controlului :
  • Abilitatea de a ajusta instrumentele de control ale unei maşini sau vehicul în poziţii exacte, intr-un mod rapid şi repetat

  • Vederea la distanţă :
  • Abilitatea de a vedea detalii la distanţă

  • Siguranţa braţelor :
  • Abilitatea de a avea siguranţă în mâini şi braţe în timp ce braţul se mişcă sau în timp ce braţul şi mâna sunt ţinute în aceeaşi poziţie

  • Identificarea problemelor :
  • Abilitatea de a percepe atunci când ceva este greşit sau pare a fi greşit. Nu implică şi capacitatea de a rezolva probleme, ci doar recunoaşterea probabilităţii acestora

  • Cunostinte de mecanica
  • Integritate si simtul responsabilitatii
  • Descrierea jobului

  • Utilizarea vehiculelor, instrumentelor mecanice sau a echipamentelor :
  • Circularea, manevrarea, navigarea, repararea si intretinerea echipamentelor mecanizate cum ar fi salupa, vaporas.

  • Munca pentru public sau cu publicul :
  • Munca pentru public sau tratarea direct cu publicul, acestea includ transportul clientilor sau plimbarea lor pe Dunare in scop de agrement.

    Beneficii :

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Posibilitate de cazare oferita de angajator daca este necesar;
  • Salariu atractiv.
  • Raportați această lucrare