Picker
Randstad Romania
Bucureşti, România
4 zile în urmă
  • salariu motivant, peste media pietei;
  • tichete de masa;
  • bonus de concediu;
  • bonus de performanta;
  • transport asigurat din sector 6 (Statia de metrou Pacii);
  • asigurare de sanatate privata atat pentru angajat si pentru familie (sot / sotie si copii)
  • Requirements

    persoana sociabila, organizata la locul de munca, ce poate lucra bine in echipa

  • minim 2 ani experienta anterioara in manipulare marfa / picking in depozite;
  • studii liceale finalizate cu diploma de Bacalaureat;
  • dorinta de lucru in acest domeniu, intr-o companie cu renume din industria auto-moto;
  • Information

    Pentru mai multe detalii puteti suna la numarul 0739 850 364 sau puteti trimite CV-urile pe adresa dana.hincu randstad.ro

    Organisation / Department

    Job description

    Pentru unul dintre clientii nostrii, o companie cu renume din industria auto moto, suntem in cautarea persoanelor ce isi doresc sa lucreze ca Pickeri, in cel mai mare depozit de piese auto din Romania!

    Responsabilitati :

  • Participa activ la procesul standard de deconsolidare si receptie / livrare directa folsind echipamentul de depozit dar si al echipamentului IT specific;
  • Participa la verificarea codurilor de piesa prin scanare impreuna cu echipa responsabila si folosind echipamentul specific;
  • Asigura receptia comunicand gestionarilor orice inadvertenta gasita, inregistrand in sistem codurile si cantitatea;
  • Colaboreaza cu echipa in procesul de locare si scoatere a pieselor in depozit, confirmand prin scanare toate detaliile si folosind echipamentele necesare;
  • Participa activ la procesul de impachetare si pregatire a coletelor destinate transportului catre parteneri;
  • Ofera suport gestionarului si colegilor pentru diverse operatiuni auxiliare si participa la diverse activitati administrative;
  • Raportați această lucrare