RECEPTIONISTA ~ doar ABSOLVENTE 2018 ~ cu/fara experienta
ALYSA NAILS
Romania
13 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Angajam RECEPTIONISTA la salon de infrumusetare in Marasti. Experienta nu este necesara!

Daca ai absolvit anul acesta facultatea, te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

Avem o echipa tanara si dinamica si cautam persoane vesele, placute, carora le place sa lucreze cu oamenii si care vor sa invete lucruri noi.

Responsabilitati :

  • managementul relatiilor cu clientii
  • gestionarea programarilor
  • incasarea serviciilor
  • gestiunea consumabilelor din salon, aprovizionare si gestiunea relatiei cu furnizorii
  • promovarea serviciilor
  • gestionarea paginii de social media, a emailului, a site-ului web si a sistemului informatic
  • intretinerea salonului din punct de vedere al curateniei, ordinii si organizarii
  • Beneficii :

  • contract de munca pe 8 ore
  • salariu fix motivant plus bonusuri in functie de realizari si performanta
  • program de luni pana vineri, week-endurile libere
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite