JUNIOR TRANSPORT PLANNER
LOGISTIC E VAN WIJK
Cluj‑Napoca
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare finalizate sau in curs;
  • cunostinte avansate de limba engleza (avantaj cunoasterea altei limbi straine franceza / germana / maghiara / italiana etc.);
  • cunostinte de operare PC (Word, Excel);
  • excelente abilitati de comunicare si interrelationare, persuasiune;
  • capacitate de organizare si coordonare;
  • dinamism, reactii prompte, orientare spre rezultate.
  • Descrierea jobului

  • organizeaza si coordoneaza transporturile rutiere de marfuri pe rute interne / internationale in regim de camion complet / grupaj;
  • mentine relatia cu beneficiarii transporturilor de marfuri;
  • stabileste traseele optime de deplasare si monitorizeaza evolutia curselor;
  • verifica documentele insotitoare ale transporturilor.
  • Raportați această lucrare