Administrator Credite- BT Direct IFN SA
BT Direct IFN SA
Cluj‑Napoca
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca ai experienta in contabilitate si iti doresti un nou inceput, te asteptam in echipa noastra, parte a Grupului Financiar Banca Transilvania!

Cerinte :

  • Studii superioare
  • Bune abilitati in utilizarea pachetului MS Office (Word, Excel, Email)
  • Bune abilitati de comunicare cu clientii (scris si verbal
  • Responsabilitati :

  • administreaza portofoliul de contracte de credit ale societatii;
  • asigura introducerea datelor privind clientul si contractul de credit semnat de acesta in aplicatia informatica de gestiune a creditelor;
  • valideaza contractele de credit in vederea acordarii acestora;
  • actualizeaza informatiile privind clientii societatii;
  • efectueaza operatiuni de modificare a datelor financiare la solicitarea clientilor;
  • ofera clientilor informatii legate de situatia actuala a contractului de credit;
  • inregistreaza incasarile de la clienti aferente contractelor de finantare;
  • opereaza contractele de finantare despagubite de asigurator;
  • verifica dosarele aprobate primite in original;
  • administreaza si gestioneaza activitatea de arhivare a documentelor;
  • Raportați această lucrare