COORDONATOR FABRICA PRODUSE LACTATE - SUCEAVA
SC JOSI LOGISTIC SRL
Suceava
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta min 3 ani pe o pozitie similara;
  • Studii de Chimie Alimentara, de preferat;
  • Lb engleza de preferat;
  • Cunostinte de contabilitate primara;
  • Constituie avantaj cunoastere program contabilitate / gestiune Nexus.

    Descrierea jobului

  • Stabilirea planului de producţie trimestrială, lunară, săptămânală şi zilnică;
  • Stabilirea operaţiilor de producţie ce trebuie executate;
  • Verificarea parametrilor fizico chimici pe fluxul tehnologic;
  • Verificarea analizelor de laborator la produsele finite;
  • Verificarea recepţiilor şi expediţiilor din punct de vedere cantitativ şi calitativ;
  • Întocmirea şi verificarea necesarului de materii prime şi auxiliare pentru producţie;
  • Coordonarea, elaborarea şi testarea reţetelor noi;
  • Coordonarea personalului din subordine

  • Asigurarea respectarii legalităţii în activitatea de producţie;
  • Evidenta costuri;
  • Activitati administrative.

    Raportați această lucrare