Stivuitorist BM LOGISTIC MEX SRL
B.M. LOGISTIC MEX S.R.L.
Giurgiu
6 zile în urmă
source : Infomunca
  • Romania
  • BM Logistic Mex S.R.L. angajează Stivuitorist pentru depozitul Logistic din Bolintin-Deal, în apropiere de Autostrada A1.

  • Responsabilităţi : Participarea activă la încărcarea şi descărcarea mărfurilor din depozit;Efectuarea comenzilor de marfă conform instrucţiunilor primite;
  • Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit; Beneficii : Pachet salarial motivantTichete de masă;
  • Pachet - discount la magazinele Mobexpert;Dezvoltarea unei cariere în domeniul logisticii într-un mediu interactiv şi prietenos;
  • Pentru a programa un interviu, vă rugăm să sunați la numarul de contact sau sa trimiteti CV-ul pe e-mail.

    Requirements

  • Personal calificat experienţa într-un depozit logistic se consideră avantaj;Atestat ISCIR / autorizaţie vizată si experienţă pe stivuitor cu lame frontale sau laterale;
  • Cunostinţe solide în domeniul logisticii;Persoană dinamică și responsabilă.

    Restrictions

    Minimum experience level required 6 - 12 months

    Raportați această lucrare