Antreprenor
Lagardere Travel Retail
Buzau
‎în urmă cu 6 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • FIRMA PROPRIE (existenta, sau care va fi infiintata pentru aceasta colaborare);
  • Disponibilitatea de a fi prezent in magazin cea mai mare parte a timpului in care acesta este deschis;
  • Experienta in comert si gestiune constituie avantaj;
  • Cunostinte de baza Windows, Outlook, Excel, Word;
  • Persoana comunicativa, responsabila, organizata, perseverenta, optimista, deschisa la nou, cu putere si dorinta de munca, atenta la nevoile clientului.
  • Descrierea jobului

  • Echipa de vanzare : vanzatorii sunt angajati pe firma antreprenorului (recrutare, pregatire, contract de munca, salarii, taxe);
  • Gestiune : intocmirea documentelor de evidenta intrari-iesiri, respectand procedurile Lagardère Travel Retail;
  • Comenzi : le face antreprenorul, la furnizorii cu care Lagardère Travel Retail are contracte (exceptie : presa centrala - vine de la sediu);
  • Cresterea vanzarilor : este obiectivul permanent al antreprenorului si al intregii echipe Lagardère Travel Retail care ii acorda suportul;
  • Respectarea standardelor si procedurilor Lagardère Travel Retail;
  • Inventare : rezultatele inventarelor sunt responsabilitatea antreprenorului.
  • Raportați această lucrare