Inginer CTC ind. alimentara, laborant, muncitori necalificati barbati si femei
Combavipor Sa
Galati, Romania
‎în urmă cu 22 ore
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • inginer sef laborator CTC
  • inginer ind.alim. conducere formatie de lucru
  • laborant receptie cereale si produs finit malai, faina de grau, furaje
  • incarcari descarcari in mijloace de transport si stivuire in magazii

    ambalat in saci si pungi

    Cerinte

  • seriozitate, disciplina, adaptare la activitatea societatii
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • negociere si tichete de masa
  • Raportați această lucrare