Tehnician Electromecanic Interventii Motoare Caterpillar
ENERIA SRL
Falticeni
‎în urmă cu 16 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii finalizate în domeniul electro-mecanic;
  • Cunoștințe și experiență în domeniul electro mecanic de minim 2 ani;
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel și programe specifice) ;
  • Cunoștințe medii de limbă engleză - domeniul tehnic;
  • Bună capacitate organizatorică;
  • Capacitate de lucru cu termene limită strânse;
  • Bună capacitate de comunicare;
  • Permis de conducere categoria B pentru deplasari in zona alocata ( deplasare 2-3 ore in vecinatatea domiciliului)

    Program Luni - Vineri

    PROFIL CANDIDAT

  • Seriozitate, dinamism, atenție la detalii;
  • Perseverență în îndeplinirea obiectivelor;
  • Spirit practic și organizat;
  • Disponibilitate pentru deplasări;
  • Disponibilitate pentru lucrul în echipă, dar capabil sa lucreze și singur.

    Descrierea jobului

  • Asigură reparația și întreținerea motoarelor Caterpillar și Perkins și a grupurilor electrogene Caterpillar și Olympian;
  • Întocmește rapoarte de intervenție după executarea fiecărei misiuni de lucru;
  • Studiază literatura de specialitate, îmbunătăţindu-şi permanent abilităţile profesionale;
  • Participă la inventarierea pieselor și a sculelor;
  • Păstreză o bună relaţie cu clientul.

    Ce iti oferim?

  • Șansa de a lucra într-o echipă de profesioniști, alături de care vei crește;
  • Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță, prime de fidelitate în funcție de vechime, acces la o gama variată de formări;
  • Beneficii diverse, de la pachete de asigurări, până la zile de concediu în funcție de vechime;
  • Mașină de serviciu pentru activitatea de teren, telefon, laptop.

    Raportați această lucrare