Sef de Tura- Linie Productie Furaje pentru Animale
VIAND JSC
Bacau
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cunostinte minime de operare calculator,
  • Seriozitate, dinamic, disponibil sa lucreze program prelungit (inclusiv sarbatori legale, sambetele si eventual duminicile), adaptibilitate rapida si dornic sa invete lucruri noi.
  • Studii medii (liceu sau profesionala) profil tehnic (electric, electrotehnic);
  • Cunostinte in domeniul actionarilor si automatizarilor industriale;
  • Lucru in echipa;
  • Descrierea jobului

  • Activitati de productie privind procesul de fabricare a furajelor animale.
  • Realizarea planului de productie;
  • Abilitati de organizare si planificare;
  • Disponibilitate la program prelungit;
  • Coordonarea echipei din schimbul de productie;
  • Cunostinte privind intretinerea electrica a utilajelor, instalatiilor si echipamentelor;
  • Participa la executarea interventiilor electrice la instalatii si utilaje;
  • Indeplineste in timp util sarcinile primite de la seful ierarhic;
  • Aduce la cunostinta sefului ierarhic orice problema care poate influienta bunul mers alactivitatii de productie;
  • Beneficii :

  • Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Toti angajatii beneficiaza de transport gratuit din Bacau pana la sediul societatii.
  • Mai multe detalii aplicand pe eJobs sau la nr de telefon : 0755107788

    Raportați această lucrare