Agent alimentare autom.cafea/snack-Nordexim Coffee Services
AQUILA GROUP
Piatra Neamt
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • studii medii
  • bune abilitati de comunicare si relationare(lucru in echipa)
  • persoana dinamica cu initiativa, sociabila
  • permis conducere ( minim 1 an vechime)
  • domiciliul stabil in localitatile mentionate
  • Responsabilitati :

  • igienizarea , alimentarea automatelor de cafea si interventii tehnice minore
  • preluarea / predarea incasarilor zilnice
  • mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii existenti
  • Oferta, beneficii :

  • salariu motivant corespunzator programului si activitatii prestate
  • bonus pentru indeplinirea obiectivelor
  • bonuri de masa
  • masina de serviciu
  • telefon serviciu
  • posibilitate de dezvoltare intr-o companie nationala de top
  • Raportați această lucrare