Operator cantar
Tts Porturi Fluviale S.R.L.
Olteniţa, Romania
‎în urmă cu 9 ore
source : MyNextJob

Cerinte si abilitati specifice :

  • absolvent liceu; constituie avantaj liceul economic sau un curs de profil;
  • cunostinte operare PC; pachetul office (Excel, Word); experienta de lucru cu programe de gestiune stocuri - constituie avantaj;
  • disponibilitatea de a lucra in schimburi;
  • domiciliul in Oltenita sau in apropiere;
  • Atributii si responsabilitati :

  • intocmirea documentelor primare : bon de cantar, fise de magazie, aviz de expeditie, formular expeditie transport, certificat de calitate;
  • verificarea conformitatii documentelor ( formular de transport, facturi - cantitate etc);
  • verificarea stocurilor de marfa, rapoarte lunare;
  • dirijarea transporturilor catre locatia de incarcare / descarcare marfuri, in functie de incarcatura;
  • verificarea vizuala prin sistemul de supraveghere video;
  • Beneficii :

  • tichete de masa;
  • sporuri acordate conform legislatiei in vigoare;
  • pachet salarial motivant. Publi24 1616406147
  • Raportați această lucrare