SPECIALIST VANZARI
CITY GARDEN DISTRIBUTION S.R.L.
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare (de preferat facultatea de Horticultura sau Arhitectura Peisagistica )
  • Experienta in vanzari;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Persoana dinamica, spontana, corecta, cu atitudine pozitiva si orientare catre clienti;
  • Cunostinte operare PC
  • Permis de conducere categoria B
  • Descrierea jobului

    Principalele responsabilitati :

  • Vinde / promoveaza produse si serviciile City Garden in Bucuresti / Ilfov si zone limitrofe
  • Asigura consultanta clientilor City Garden persoane fizice si juridice
  • Urmareste finalizarea ofertelor si incasarea debitelor,
  • Se ocupa de administarea vanzarii (rapoarte, contactari zilnice)
  • Intretine relatia cu clientii din portofoliu si urmareste cresterea numarului acestora
  • Raportați această lucrare