SECRETARA & ISO DOCUMENT CONTROLLER - BUZAU
URSUS BREWERIES S.A.
Buzau
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Studii superioare;
  • Cunostinte de comunicare scrisa si verbala de limba engleza nivel mediu / avansat;
  • Cunostinte operare calculator (Microsoft Outlook, Word, Excel, PowerPoint);
  • Experienta anterioara pe o pozitie similara constituie un avantaj;
  • Capacitate de prioritizare;
  • Bune abilitati de comunicare cu superiorii, colegii si colaboratorii prin telefon, e-mail sau în persoană;
  • Atentie la detalii;
  • Orientarea catre client;
  • Abilitati organizatorice;
  • Persoana dinamica, comunicativa;
  • Persoana de incredere, loiala
  • Descrierea jobului

  • Organizarea si administrarea biroului Directorului de Fabrica intr-o maniera proactiva;
  • Inregistrarea documentelor ISO realizata conform politicilor;
  • Asigurarea circulatiei interne a documentelor;
  • Realizarea unei bune comunicari - angajati, autoritati si colaboratori;
  • Intocmirea si livrarea periodica a diverselor rapoarte specifice;
  • Receptionarea si transmiterea mesajelor telefonice, fax si e-mail;
  • Redactarea corespondentei de afaceri, efectuarea de traduceri in / din limba engleza;
  • Organizarea calatoriilor, sedintelor si a diverselor evenimente.
  • Ce oferim :

  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou
  • Bonus de performanta (lunar) / Prima Paste / Craciun / Vacanta
  • Cota lunara de bere
  • Servicii medicale si asigurare de viata
  • Spor de noapte si de tura continua
  • Orele suplimentare platite dublu (200%)
  • Posibilitatea de a lucra cu ultimele tehnologii in domeniu
  • Raportați această lucrare