MANAGER FERMA REPRODUCTIE PORCINE
CONFIDENTIAL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare de specialitate - medicina veterinara, inginerie zootehnica
  • Experienta in ferma reproductie suine de min 3 ani
  • Excelent profesionist, abilități foarte bune de planificare, organizare și prioritizare, motivat pentru lucrul in echipa, orientat catre gasirea celor mai bune solutii in desfasurarea activitatii de productie .
  • Focus pe eficienţă personală şi acţionare in vederea obţinerii de rezultate.
  • Atenție la detalii și abilități foarte bune de comunicare
  • Cunoștinte operare calculator, pachetul Microsoft Office
  • Cunoașterea limbii engleze reprezintă avantaj
  • Descrierea jobului

  • Coordoneaza activitatile din ferma de reproductie a suinelor
  • Va fi membru in grupul de supervizare a lucrarilor de investitii cu profil zootehnic
  • Realizeaza selectia de personal a fermei de reproductie
  • Coordoneaza activitatea de selectie a animalelor
  • Raspunde de buna gestionarea a resurselor materiale si umane alocate si utilizarea eficienta a acestora
  • Asigura derularea proceselor si a activitatii zilnice de crestere a animalelor din cadrul fermei
  • Monitorizeaza starea animalelor
  • Asigura monitorizarea stocurilor de furaje si alte materiale ale fermei;
  • Realizeaza rapoarte periodice referitoare la evolutia animalelor din ferma, consumurile de furaj, efectivul de animale, evolutia indicatorilor si a activitatii;
  • Raportați această lucrare