Consultant fonduri europene
SC PRO CONSULTING EXPERT SRL
Iasi
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Consultantul își va desfășura activitatea în cadrul departamentului de management de proiect, în vederea scrierii si implementării proiectelor / contractelor din portofoliul companiei (asistență la derularea procedurilor de achiziții publice, elaborarea documentațiilor aferente cererilor de plată / rambursare, elaborarea rapoartelor de progres lunare și trimestriale, elaborarea documentelor / documentațiilor specifice managementului de proiect, asistență acordată clienților pe toată perioada derulării proiectelor și pe perioada de monitorizarea a acestora).

Responsabilități :

  • Analiza ghidurilor de finantare in vederea intocmirii dosarelor pentru obtinere finantare prin AFIR, POR, AFM, CNI etc.
  • in functie de liniile de finantare deschise

  • Coordonarea unui portofoliu de proiecte;
  • Realizarea activităților de management de proiect, planificare, monitorizare activități, controlul costurilor, raportare, evaluare;
  • Colectarea, prelucrarea și analiza informațiilor, realizarea de analize, puncte de vedere, sinteze și recomandări;
  • Beneficii :

  • Mediu profesionist de lucru;
  • Salariu motivant, cu posibilitatea de crestere in functie de performante;
  • Plan de stimulare corespunzător performanțelor personale și ale organizației;
  • Perfecționarea și specializarea la job prin derularea de proiecte complexe;
  • Activarea într-o piață de consultanță în continuă mișcare;
  • Angajator stabil în piața de consultanță.
  • Raportați această lucrare