Asistent de farmacie online
Pilulka Online SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • absolvent al Colegiului de Asistenți de Farmacie
  • precizie și rapiditate în efectuarea sarcinilor
  • atenție distributivă, meticulozitate
  • spirit de echipă, persoană deschisă și comunicativă
  • respecta principiile de etică și deontologie profesională
  • experienta într-un depozit de medicamente constituie un avantaj
  • limba engleză reprezintă un avantaj
  • Descrierea jobului

  • recepționarea, etichetarea și depozitarea produselor
  • verificarea documentelor
  • pregătirea produselor pentru livrarea online
  • efectuarea de retururi
  • participarea la inventarul lunar
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite