INSTALATOR GAZE SI TEHNICIAN REPARATII CENTRALE TERMICE
GELATIC IMPEX SRL
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam persoane cu experienta, serioase, organizate, capabile sa faca lucruri de calitate, sa execute lucrari si reparatii intr-un mod eficient si curat

  • Experienta de lucru in domeniu de minim 1 an
  • Experienta in domeniul instalatiilor de gaze naturale : executie instalatii, verificari si revizii tehnice periodice
  • Experienta in domeniul reparatiilor de centrale termice
  • Cunostinte de instalatii termice
  • Permis de conducere cat. B ( avantaj masina persoanala )

    Autorizat ISCIR RVT si autorizat ANRE EGIU

    Diplome cu certificari / Calificari / Autorizatii - constituie un avantaj

    Responsabilitati

  • Asigurarea activitatii de service centrale termice si intretinere, verificari tehnice,
  • reparare si intretinere instalatii de automatizare pentru centrale termice
  • Se ofera :

  • salariu fix atractiv
  • Restul detaliilor se stabilesc la interviu.

    Asteptam CV-urile dumneavoastra!

    Raportați această lucrare