Analist IT
MAKITA EU
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii Superioare;
  • Cunostinte de baza a proceselor din organizatii multinationale, cu precadere a celor din departamentul IT;
  • Cunostinte utilizare calculator (Microsoft Word &Excel);
  • Limba engleza scris / vorbit;
  • Descrierea jobului

  • Responsabil pentru implementarea Politicii de Securitate a grupului;
  • Asigura trainingurile de IT angajatilor din companie;
  • Organizeaza si participa la auditul intern de Securitate;
  • Va pregati documentele necesare (proceduri, manuale) in conformitate cu standardele interne;
  • Va raspunde solicitarilor din departamentele de control intern si va propune rezolvarea cerintelor acestora;
  • Participa la elaborarea documentelor interne necesare in departamentul IT;
  • Elaboreaza si participa la evaluari a proceselor din departamentul IT;
  • Participa activ la atingerea obiectivelor companiei.
  • Beneficii - Makita EU, Branesti, Str. I.C. Bratianu, nr.164, Ilfov :

  • Transportul asigurat, in limita statiilor disponibile;
  • O masa pe zi, la cantina societatii;
  • Bonus anual;
  • Cadouri de Paste si Craciun;
  • Dezvoltare personala si profesionala;
  • Stabilitate financiara pe termen lung.
  • Raportați această lucrare