SALES REPRESENTATIVE
NEXXON S.R.L.
Sibiu
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • experienta in domeniul vanzarilor de anvelope - minim 2 ani;
  • studii medii / superioare;
  • foarte bune abilitati de planificare, comunicare si negociere;
  • initiativa, orientare catre client;
  • permis de conducere categoria B;
  • Responsabilitati :

  • promovarea si vanzarea produselor comercializate de firma;
  • prospectarea pietei si monitorizarea concurentei;
  • identificarea potentialilor clienti;
  • identificarea nevoilor clientilor si oferirea solutiilor tehnice optime;
  • atingerea obiectivelor de vanzari.
  • Beneficii :

  • pachet salarial motivant;
  • masina de serviciu;
  • laptop, telefon mobil;
  • training profesional.
  • Raportați această lucrare