Operator VT, nivelul II - ISO 9712 - loc. Podari, judet Dolj
SC KRAFTANLAGEN ROMANIA SRL
Craiova
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui candidat care va fi angajat in pozitia dе Operator NDT - VT, nivelul II in localitatea Podari, judetul Dolj, pentru asta trebuie sa intruneasca urmatoarele conditii :

  • minim studii medii, de preferat, diploma dе inginer mecanic
  • calificari NDT - obligatoriu VT nivelul II cf. SR EN ISO 9712
  • permis dе conducere categoria B
  • Descrierea jobului

  • Examinarea nedistructiva metoda vizuala - nivelul II a tevilor, imbinarilor sudate, diverselor instalatii
  • Intocmire buletine analiza
  • Rapoarte (prezentarea rezultatelor si documentarea lor)
  • Deplasari pe teren, la locatia / locatiile indicate de companie
  • Raportați această lucrare