PROJECT MANAGER
KL SOFTWARE
Cluj Napoca ,Romania
6 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

Alaturate echipei noastre ca si :

Cautam un nou coleg in echipa de proiecte speciale.

Responsabilitati

asigura livrarea la timp a proiectului

verifica si se asigura de respectarea standarelor de calitate ale companiei

calculeaza, previzioneaza si gestioneaza bugetul proiectului

stabileste si urmareste fazele intermediare si finale de predare

evidentiaza si ia masurile necesare pentru combaterea riscurilor posibile

stabileste si se implica in procesul de recrutare al resurselor umane

ofera un feedback asupra capacitatii profesionale a fiecarui angajat implicat in proiect, identificand punctele slabe si forte, facand sugestii pentru imbunatatirea competentelor profesionale.

pregateste rapoarte periodice cu privire la evolutia proiectelor

asigura si urmareste realizarea si actualizarea documentatiei de proiect si a altor documente conexe

CERINTE

  • Experienta in project management de cel putin 4 ani
  • Experienta in gestionarea proiectelor folosind o metodologie Agile
  • Cunostinte minime legate de tehnologii ca : PHP, MySQL, JSON, HTML, Java Script
  • Experienta cu un sistem de versionare (SVN, GIT)
  • Experienta cu un sistem de management de proiect gen : Jira
  • Proactiv si orientat spre calitate
  • OFERTA

  • Salariu motivant
  • Asigurare de sanatate
  • Bonusuri si prime de obiectiv
  • Mediu tehnologic avansat, dezvoltarea de solutii complexe
  • Certificari platite de firma
  • OBSERVATII

    Suntem o companie de IT romaneasca specializata dezvoltarea si implementarea solutii enterprise cu precadere pe urmatoarele sectoare : finante, asigurari, sanatate, constructii.

    Poti afla mai multe despre activitatea noastra vizitand :

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite